DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

ECMS - BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions Division Operator Maszyn in Środa Śląska, Poland

Operator Maszyn

Data: 5 kwi 2024

Lokalizacja: Środa Śląska, DS, PL, 55-300

Firma: BASF Catalysts

O nas:

Należymy do Grupy BASF ECMS - światowego lidera w katalizie oraz handlu i recyklingu metali szlachetnych.

Łączymy sukces gospodarczy z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

Wykorzystując swoją dogłębną wiedzę jako światowy lider w katalizie i metalach szlachetnych, firma BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions (ECMS) obsługuje klientów z wielu branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, jakości powietrza w pomieszczeniach, półprzewodników i gospodarki wodorowej. Spółka świadczy także kompleksowe usługi w zakresie handlu i recyklingu metali szlachetnych. Koncentrując się na rozwiązaniach o obiegu zamkniętym i zrównoważonym rozwoju, ECMS angażuje się w pomoc naszym klientom w tworzeniu czystszego i bardziej zrównoważonego świata. Naszym celem jest ochrona elementów naszego życia, co inspiruje nas do wciąż nowych rozwiązań. ECMS działa globalnie w 15 krajach obejmując około 20 zakładów produkcyjnych i ponad 4000 pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu.

  • Powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami.

  • Ocena analiz laboratoryjnych oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu.

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie podstawowe / średnie / zasadnicze zawodowe.

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym, czterobrygadowym - 12h.

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word).

  • Dokładność w działaniu.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane, traktowane jako atut:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi (sterowanie / przezbrajanie).

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (np. kontrola jakości lub praca przy linii produkcyjnej).

To oferujemy:

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz darmowy transport pracowniczych na określonych liniach (m.in Legnica, Lubin, Sobótka, Wrocław, Ścinawa).​

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line. Pełny pakiet benefitów znajdziesz tutaj

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: live integrity, encourage curiosity, appreciate people, deliver results