DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Specjalista ds. Rozwoju Kanału Sprzedaży in Warszawa, Poland

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować

w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Kanału Sprzedaży

(Kanał Tradycyjny/Klienci Pośredni)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kreacja i koordynacja działań w detalu tradycyjnym w kontekście najważniejszych aktywacji marketingowych

  • Zarządzanie priorytetami i zadaniami jakościowymi dla terenowych sił sprzedaży uwzględniające wykorzystanie wypracowanych materiałów POSM

  • Tworzenie i monitoring kryteriów jakościowej pracy w punkcie sprzedaży (Perfect Store & zasady merchandisingu)

  • Promowanie i upowszechnianie dobrych praktyk egzekucyjnych na bazie regularnej post-ewaluacji podejmowanych działań

  • Rozwój dystrybucji obowiązkowego asortymentu, a także kluczowych nowości Nestle

  • Zarządzanie efektywnością inwestycji w detalu tradycyjnym (optymalizacja wydatków handlowych)

  • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania sprzedaży, a także w tworzeniu strategicznego planu komercyjnego na kolejne lata

  • Efektywna komunikacja pomiędzy Działem Sprzedaży i działami wspierającymi (finanse, dział analiz itp.)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 1-2 letniego doświadczenia w pracy w Dziale Sprzedaży/Trade Marketingu na podobnym stanowisku (atutem będzie doświadczenie w branży FMCG w części spożywczej i/lub znajomość rynku tradycyjnego)

  • Wykształcenia wyższego

  • Orientacji na cel popartej dotychczasowymi wynikami

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych

  • Zdolności analitycznych i umiejętności pracowania na dużych bazach danych

  • Dokładności i systematyczności

  • Nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i innowacji

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań do wykonania,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Bardzo dobrych umiejętności obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie z branży FMCG

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFSS – kafeteria

  • Fundusz Emerytalny – dodatek 4% płatne przez pracodawcę

  • Elastyczne godziny pracy

  • 50 % dofinansowania do posiłków w kantynie

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 min. od stacji Metro Wilanowska)