DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Upstone Materials Inżynier Budowy in Warszawa, Poland

Inżynier Budowy

Data:17 kwi 2024

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, PL, 04-462

Firma: Colas

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Główne obowiązki

  • administrowanie kontraktem budowlanym (m.in. zamówienia i zatwierdzanie materiałów)

  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, zużycia materiałów i innych

  • sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót

  • udział w przygotowaniu i zarządzanie dokumentacją powykonawczą

  • współpraca z zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami

  • udział w przygotowaniu raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych

  • kosztorysowanie

Profil

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja drogowa będzie atutem)

  • doświadczenie przy projektach drogowych, zdobyte w trakcie studiów

  • znajomość aplikacji: AutoCAD, Ms Office (MsProject, programy do kosztorysów będą atutem)

  • mobilność i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w wyznaczonym rejonie

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość intensywnego rozwoju w obszarze realizacji inwestycji

  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych wykonawczych

  • nagrodę roczną

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty sportowej

  • naukę języków obcych

  • sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika