DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ADP Specjalista ds. Wdrożeń Kadr i Plac in Warsaw, Poland

Specjalista do Wdrożeń Kadr i Plac

Firma ADP świadczy na całym świecie usługi outsourcingu kadrowo-płacowego dla największych marek. W związku z rozwojem – szukamy specjalistów, którzy wesprą naszych nowych klientów w procesie wdrożenia do obsługi kadrowo/płacowej.

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy naliczaniu płac i weryfikacja wyników z Klientem

  • Analiza regulaminów i rozwiązań stosowanych przez Klienta

  • Proponowanie i przygotowywanie rozwiązań dla nowych Klientów

  • Prowadzenie analiz w obszarze kadrowo-płacowym, ZUS oraz czasu pracy

  • Przygotowanie dokumentacji (specyfikacji dla nowych rozwiązań, instrukcji dla użytkownika oraz innych dokumentów dotyczących realizowanych procesów) we współpracy z innymi działami firmy

  • Wprowadzanie uzgodnionych zmian w parametrach płacowych lub w bazie danych Klienta (m.in. zakładanie dedykowanych składników płacowych, tworzenie dedykowanych raportów)

  • Weryfikacja funkcjonalności aplikacji kadrowo-płacowej i testowanie nowych rozwiązań

  • Budowanie partnerskich relacji, rozwiązywanie problemów i stała troska o wysoki poziom jakości realizowanych usług

  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy na szczeblu lokalnym oraz globalnym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz gotowość do jego codziennego używania (element kluczowy przy współpracy z Klientem globalnym)

  • Wiedza merytoryczna z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych oraz chęci jej stałego rozwijania

  • Gotowości do budowania relacji biznesowych z klientem — lokalnym lub globalnym

  • Bardzo dobra organizacja zadań

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy na terminach

  • Swoboda w pracy z pakietem Office (w szczególności program Excel) oraz oprogramowaniem kadrowo-płacowym ERP (takim jak itp. Symfonia, TETA, Enova, CDN Optima, R2Płatnik, itp.)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,

  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy na różnych poziomach

  • Wcześniejsze doświadczenie w migracji i wdrażaniu różnych systemów ERP mile widziane

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy :

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu bądź poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i inicjatywach

  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia

  • Praca hybrydowa (możliwe 2 dni pracy zdalnej w tygodniu)

  • Wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń

  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie Grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport)

Diversity, Equity, Inclusion & Equal Employment Opportunity at ADP: ADP is committed to an inclusive, diverse and equitable workplace, and is further committed to providing equal employment opportunities regardless of any protected characteristic including: race, color, genetic information, creed, national origin, religion, sex, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, lawful alien status, ancestry, age, marital status, protected veteran status or disability. Hiring decisions are based upon ADP’s operating needs, and applicant merit including, but not limited to, qualifications, experience, ability, availability, cooperation, and job performance.

Ethics at ADP: ADP has a long, proud history of conducting business with the highest ethical standards and full compliance with all applicable laws. We also expect our people to uphold our values with the highest level of integrity and behave in a manner that fosters an honest and respectful workplace. Click https://jobs.adp.com/life-at-adp/ to learn more about ADP’s culture and our full set of values.