WestRock Technolog in Bialystok, Poland

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie. Zakłady

Multi Packaging Solutions w Polsce produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Białystok, Zaścianki

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

• Uczestnictwo w ustalaniu technologii związanych z zapytaniami klientów

• Opracowywanie zaleceń technologicznych dotyczących wyceny produktów

• Kontakt z dostawcami w sprawie surowców związanych z zapytaniami klientów

• Kreowanie technologii wytwarzania produktów (głównie Rigid box)

• Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz surowcowych w ramach istniejących produktów

• Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stosowanych materiałów

• Kontakt z podwykonawcami – tworzenie specyfikacji technologicznych i projektowych

• Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych poprzez kontrolę zgodności procesu z zatwierdzoną ścieżką technologiczną

WYMAGANIA:

• Wiedza z zakresu branży poligraficznej

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Znajomość programu ArtiosCAD

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

• Inicjatywa w działaniu oraz wysokie zaangażowanie

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Umiejętność pracy w różnych zespołach

• Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

• Pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

• Pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@westrock-mps.com

W temacie maila proszę wpisać:

TECHNOLOG

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji”.

Design

WestRock Company is an Equal Opportunity Employer committed to creating and maintaining a diverse workforce: Minorities/Females/Disabled/Veterans.

Technolog

Poland-Bialystok

req6192