DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

WestRock Company Inżynier procesu in Bialystok, Poland

Do naszego oddziału produkcyjnego w Żółtkach poszukujemy obecnie Inżyniera procesu.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza i ocena efektywności procesów produkcyjnych

  • Uczestnictwo w ustawianiu linii produkcyjnej oraz procesów w sposób optymalny, uwzględniając czynnik kosztowy

  • Balansowanie linii- opracowywanie layoutu linii, instrukcji, montażu produktu

  • Uczestnictwo w specyfikowaniu urządzeń, narzędzi i materiałów wykorzystywanych na linii produkcyjnej

  • Projektowanie i testowanie narzędzi

  • Pozyskiwanie z grupy najlepszych praktyk procesowych

  • Wykorzystywanie/posługiwanie się LEAN Management

  • Udział w FMEA

  • Opracowywanie wycen prac ręcznych

  • Monitorowanie wskaźników efektywności linii

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji/ automatyka i robotyka, elektronika/ mechanika)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Posiadanie umiejętności technicznych

  • Dobra organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

  • Dobra znajomość MS Office

  • Znajomość programu SolidWorks

  • Znajomość oprogramowania CAD

  • Praktyczna znajomość Lean Management

  • Znajomość druku 3D

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracownicze Plany Emerytalne

WestRock (NYSE:WRK) partners with our customers to provide differentiated paper and packaging solutions that help them win in the marketplace. WestRock's team members support customers around the world from locations spanning North America, South America, Europe, Asia and Australia. Learn more at www.westrock.com.

WestRock is an Equal Opportunity Employer. We strive to create and maintain a diverse workforce where everyone feels valued, respected, and included. WestRock does not discriminate on the basis of race, color, religion, national origin, sex, age, disability, veteran status, sexual orientation, gender identity, or any other basis protected by federal, state or local law.